FANDOM


Urodziła się w roku 1932 w Kaliszu. Ojcem jej jest "najprawdopodobniej" Poszepszyński Jacek, matki swojej natomiast nie zna. Wychowywała ją ciotka, a przynajmniej tak nazywał ją przy Maryli ojciec. W wieku młodzieńczym namiętnie zajmowała się pracą przy odbudowie Kolumny Zygmunta, nie zwracając uwagi na chłopców, którzy oglądali się za nią. Jednak gdy poznała Grzesia, stwierdziła, że może zrobić dla niego wszystko. I zrobiła... Jej późniejsza praca w prosektorium sprawiła, że Marylka pokochała zawód lekarza i postanowiła zostać pielęgniarką. Jednak zajęcia teoretyczne sprawiały jej zbyt dużo problemów i po tygodniu rzuciła szkołę. Obecnie zajmuje się domem i wychowywaniem syna. Przeszła dwie nieudane operacje plastyczne, przeprowadzone przez Grzesia i Dziadka Jacka.
Hanna okuniewicz

W postać Maryli wcieliła się Hanna Okuniewicz.

  • ulubione powiedzenie: "najprawdopodobniej"
  • sztandarowa potrawa: świąteczna zapiekanka z mąki i wody.


Źródło

Strona Fanklubu Rodziny Poszepszyńskich im. Kaprala Jedziniaka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki